Sympozjum „Knee and Ankle Current Concept”

Z przyjemnością zapraszamy na coroczne Sympozjum "Knee and Ankle Current Concept", które w dniach 7-8 października 2016 roku Klinika św. Łukasza współorganizuje z oddziałem ortopedii Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Park Inn by Radisson w Krakowie i jest poświęcona m.in. zagadnieniom medycyny reganeracyjnej stosowanej w chirurgii stawów kończyny górnej, ze szczególnym nastawieniem na problemy występujące u ludzi aktywnych fizycznie.

Kierownictwo merytoryczne konferencji objęli prof. Julian Dutka, dr n.med. Paweł Skowronek i dr n. med. Bogusław Sadlik.

To wydarzenie naukowe będzie obfitowało w wiele sesji teoretycznych oraz transmisje operacji w trybie "live surgery". Transmisje operacji będą przeprowadzane z Sali operacyjnych Szpitala im. S. Żeromskiego i Szpitala św. Łukasza w Bielsku-Białej.

 

Szczegółowe informacje na stornie www.sympozujm2016.pl


Powrót do artykułów
Aktualności


17.10.2017

Nasi fizjoterapeuci mieli przyjemność uczestniczyć w zeszłotygodniowej konferencji ESSKA-ESA 2017 w Krakowie, organizowanej przez lekarzy ze Szpitala Świętego Łukasza. Wykłady światowej sławy lekarzy ortopedów z 18 krajów dotyczyły problematyki leczenia kompleksu barkowego. Ponadto przeprowadzane były operacje na żywo, co również przyczyniło się do lepszego zrozumienia technik operacyjnych przez naszych terapeutów. Zdobyta wiedza z pewnością pozwoli usprawnić programowanie procesu rehabilitacyjnego.

Lekarzom ze Szpitala Świętego Łukasza gratulujemy ciekawych wykładów oraz znakomitej organizacji konferencji.
11.08.2017

Szanowni Pacjenci,

w dniach 14-15 sierpnia Rehabilitacja będzie nieczynna.
28.07.2017

Szanowni Pacjenci,

 w dniu 31.07.2017r. (poniedziałek) rehabilitacja będzie czynna w godzinach 8:00 - 15:00.


1 2 3 4 5  ...