DIAGNOSTYKA STOPY

Diagnostyka StopyDzięki stosowaniu wspomaganego komputerowego systemu MediLogic, współczesna diagnostyka stóp stała się w wielu kwestiach kluczem do sukcesu lekarzy i protetyków.

Dzięki użyciu systemu MediLogic w celu zmierzenia podeszwowego nacisku stopy i rozkładu masy, użytkownik potrafi dokonać precyzyjne analizy wyników oraz zapisać informacje o statycznym i dynamicznym obrazie ludzkiej stopy.

Dane dotyczące nacisku są niezastąpione w celu przeprowadzenia udanej korekcji stóp, w szczególności w przypadku niebezpiecznych deformacji stóp, takich jak zespół stopy cukrzycowej lub deformacji spowodowanych schorzeniami reumatycznymi, a także dla sportowców.
Cechy:

Wykrywa miejsca nacisku podeszwowego i punktów maksymalnego nacisku.

Łatwy w użyciu, nieskomplikowana procedura pomiarowa, transmisja bezprzewodowa i czytelne przedstawienie graficzne, umożliwiające analizę pomiarów.

Dynamiczny pomiar wewnątrz obuwia przy użyciu elastycznych wkładek pomiarowych. Pomiar można przeprowadzić niezależnie od miejsca, np. podczas uprawiania sportu.
 

Zapraszamy

 

 
Aktualności


17.10.2017

Nasi fizjoterapeuci mieli przyjemność uczestniczyć w zeszłotygodniowej konferencji ESSKA-ESA 2017 w Krakowie, organizowanej przez lekarzy ze Szpitala Świętego Łukasza. Wykłady światowej sławy lekarzy ortopedów z 18 krajów dotyczyły problematyki leczenia kompleksu barkowego. Ponadto przeprowadzane były operacje na żywo, co również przyczyniło się do lepszego zrozumienia technik operacyjnych przez naszych terapeutów. Zdobyta wiedza z pewnością pozwoli usprawnić programowanie procesu rehabilitacyjnego.

Lekarzom ze Szpitala Świętego Łukasza gratulujemy ciekawych wykładów oraz znakomitej organizacji konferencji.
11.08.2017

Szanowni Pacjenci,

w dniach 14-15 sierpnia Rehabilitacja będzie nieczynna.
28.07.2017

Szanowni Pacjenci,

 w dniu 31.07.2017r. (poniedziałek) rehabilitacja będzie czynna w godzinach 8:00 - 15:00.


1 2 3 4 5  ...