Poznaj zespół specjalistów, którzy uśmierzą Twój ból

Nasi specjaliści z zakresu rehabilitacji nieustannie poszerzają swoją wiedzę, dzięki czemu masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. Na bieżąco biorą udział w licznych konferencjach, sympozjach oraz seminariach, by jeszcze skuteczniej poprawić jakość życia oraz pomóc Ci odzyskać pełną sprawność ruchową.

Poznaj nasz zespół!

dr Urszula Biernat

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego imienia Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją w rehabilitacji ruchowej.

W 2016 roku uzyskałam stopień Doktora w zakresie rehabilitacji ruchowej.

 

mgr Magdalena Czauderna

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ale ostatnio skończyłam także studia menadżerskie MBA.

Uwielbiam podróże te małe i duże. Polowanie na zorzę polarną, walka z wiatrem na plażach Tarify czy wędrówki po Mezopotamii to coś, co zdecydowanie uwielbiam. Zimą na nartach, a cieplejszą porą możecie mnie spotkać na spacerze z moimi psiakami (których tak się jakoś stało, że mam aż trzy).
 

mgr Kamil Kublin

Fizjoterapeuta specjalizujący się w rehabilitacji pacjentów z kontuzjami narządu ruchu oraz urazami sportowymi. Obecnie doktorant na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Pracą zawodową od początku związany z Rehabilitacją św. Łukasza. W kręgu zainteresowań zawodowych zajmuję się oceną stanu funkcjonalnego oraz rehabilitacją pacjentów po operacjach narządu ruchu takich jak: artroskopie, rekonstrukcje więzadeł i chrząstki stawowej oraz naprawy łąkotek, ale także po urazach sportowych jak kontuzje mięśniowo-ścięgniste, skręcenia stawów czy chondromalacje.

 

mgr Jakub Pilch

W fizjoterapii najbardziej interesuje mnie problematyka związana z zespołami bólowymi kręgosłupa i codziennymi przeciążeniami narządu ruchu.

Po godzinach pracy można mnie spotkać na próbie zespołu, w którym gram na gitarze lub na spacerze z dwoma schroniskowymi kundelkami.

 

  mgr Bartosz Szruba

  Jestem spełnionym fizjoterapeutą, ponieważ udało mi się połączyć moje dwie pasje, jakimi są sport i medycyna.

  Jestem dumnym mężem i ojcem dwójki chłopaków. Moją żonę poznałem na studiach, też jest fizjoterapeutką. Przypadek...? Nie sądzę :)

  W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki punkrockowej - bo chcę i dziecięcej - bo muszę oraz obejrzeć dobry film lub bajkę.
  Nie stronię od różnego rodzaju aktywności fizycznych - w co każą to zagram.

   

   

  mgr Aleksandra Korzeniowska

  Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

  Od wielu lat pomagam pacjentom walczyć z bólem i przywrócić pełną funkcję po urazach. Specjalizuję się w rehabilitacji pacjentów z problemami kręgosłupa i urazami kończyn dolnych w szczególności stawu kolanowego i skokowego. Swoją wiedzę stale i chętnie pogłębiam uczestnicząc w specjalistycznych kursach, sympozjach i szkoleniach.

  Odkąd pamiętam, interesowałam się biologią, medycyną, anatomią  i fizjologią człowieka ogromną satysfakcję czerpię, pomagając pacjentom powrócić do jak najlepszej sprawności. Zainteresowania: medycyna, koszykówka, podróże, wyprawy górskie, dobra książka.

   

  Dr Jagoda Różycka

  Doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii, psychodietetyk, trener kompetencji psychologicznych.

  Asystent w Zakładzie Psychologii Zdrowia i Jakości Życia Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Prowadzi także własną praktykę psychologiczną współpracując z osobami w kryzysie psychicznym, trudnościami adaptacyjnymi, chcących dokonać zmiany osobistej i wdrożyć nowe zachowania.

   Dr Anna Brończyk-Puzoń

   Dietetyk kliniczny specjalizujący się w dietoterapii otyłości prostej i wtórnej, zaburzeń metabolicznych oraz wsparciu żywieniowym kobiet w okresie menopauzy. W trakcie trwania studiów prowadziła badania i edukację żywieniową pośród pacjentów poddawanych operacjom bariatrycznym na Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Bariatrycznej i Medycyny Ratunkowej Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu.

   mgr Agnieszka Czernek

   Jestem absolwentką studiów licencjackich oraz uzupełniających magisterskich kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 

   Wybór takiego kierunku kształcenia był odzwierciedleniem mojego ogromnego zainteresowania tematem zdrowego żywienia, dietoprofilaktyką oraz dietoterapią chorób cywili zacyjnych.